GBC -
Global Business Consulting Sp. z o.o.

Global Business Consulting to dynamiczna firma założona w 2004 roku przez dwóch entuzjastów z ponad 20-letnim doświadczeniem w handlu  i consultingu.

kim jesteśmy

W GBC współpracujemy z wyższą kadrą menedżerską firm, które zdecydowały się na ekspansję. Nie tylko usprawniamy ich działanie, ale wdrażamy międzynarodowe rozwiązania. Przydzielimy Twojemu zespołowi członka naszej kadry kierowniczej, którego zadaniem będzie stworzenie warunków i wdrożenie rozwiązań mających na celu osiągnięcie przez Twoją firmę wyznaczonych celów biznesowych.

Oczekujemy od naszych klientów spełnienia podstawowych warunków, w tym gotowości do zainwestowania czasu, pieniędzy i innych środków, i umożliwienia nam efektywnej współpracy.

Idealni z naszego punktu klienci to małe i średnie firmy, a także duże korporacje z rankingu Fortune 500, które mogą pochwalić się:

DLACZEGO MY

Nasze wstępne spotkania z kadrą menedżerską pozwolą ocenić stopień zaangażowania Twojej firmy w wykorzystywanie możliwości rynku międzynarodowego.  Będziemy szacować Wasze oczekiwania, umiejętność planowania, cierpliwość i wyobraźnię strategiczną.


W ten sposób przygotujemy Twoją firmę do wejścia na światowy rynek lub do dalszej ekspansji. Skontaktujcie się z nami, jeśli spełnia ona część wymienionych powyżej warunków..

Kompetencje menedżerskie:

Ekspercka wiedza na temat łańcucha logistycznego

Znajomość rozwiązań biznesowych

20 lat doświadczenia w handlu i consultingu

Umiejętność rozwiązywania problemów

Znajomość IT i technologii cyfrowych

Dogłębne badanie rynku

Ekspercka znajomość rynku produkcyjnego i niezwiązanego z produkcją

Wizja

W 2020 być najchętniej wybieraną specjalistyczną firmą w branży consultingu i handlu usługami oraz strategicznym partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, inżynierii i doradztwa technicznego oraz doradztwa projektowego dla naszych klientów z sektorów naftowo-gazowego, rafineryjnego, badawczego, budowlanego i mleczarskiego. Pracować z nimi nad poprawą wydajności, budowaniem kompetencji i stałym rozwojem.

Misja

Naszą misją jest oferować wysokiej jakości usługi i porady prawne, a także dbać o interesy naszych klientów w etyczny i wydajny sposób.

Świadczymy opłacalne i dopasowane do potrzeb klientów usługi doradcze w zakresie biznesu, poprawy wydajności oraz procesów ciągłego doskonalenia.

Wspieramy naszych klientów w dążeniu do perfekcji, czy to przy mniejszych projektach o długoterminowej implementacji czy w procesach dużych, dynamicznych przemian.

Rozwijamy naszych pracowników w wysoce specjalistycznych dziedzinach. Zapewniamy im satysfakcjonujące i przyjazne środowisko pracy.

Tworzymy wysokiej jakości programy i świadczymy usługi, które pomagają osiągać sukcesy w biznesie.

Prowadzimy opłacalne i dopasowane do potrzeb klientów szkolenia oraz programy rozwoju kompetencji w specjalistycznych obszarach, takich jak doradztwo biznesowe, poprawa wydajności czy procesy ciągłego doskonalenia.

Dajemy klientom samowystarczalność. Dbamy, by ich pracownicy zdobyli narzędzia oraz kompetencje niezbędne do utrzymania wypracowanych z nami wyników.

Dbamy o wysoką wydajność i skuteczność, pomnażając tym samym zyski naszych klientów i akcjonariuszy.

KULTURA I WARTOŚCI

Kultura organizacyjna

Kultura GBC skupia się na wspieraniu ludzi i firm w dążeniu do sukcesu.  Wartościami, które cenimy, są duma zawodowa, koncentracja na rezultatach, otwartość. Mamy świadomość, że nasz sukces i rozwój zależą od umiejętności przyciągania i zatrzymywania w naszych szeregach wysokiej klasy pracowników i doradców.  Unikalny i rygorystyczny system szkolenia sprawia, że wszyscy nasi pracownicy dysponują dużą wiedzą techniczną.

Wartości organizacyjne:

Co mówią nasi klienci

REKOMENDACJE KLIENTÓW

T.A.H. Trading

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z GBC. Dysponują odpowiednimi platformami cyfrowymi i ekspercką wiedzą, dzięki którym docieramy do naszych klientów z właściwym przesłaniem”.

Blue Sky

„Z GBC możemy zbudować platformę badawczą i uzyskać z niej dane w przeciągu półtora tygodnia”.

MOB

„Wybraliśmy GBC, ponieważ ich rozwiązania dają nam szeroki wgląd w potrzeby klientów i narzędzia analityczne wysokiej jakości”.

Kontakt

Gotowi do współpracy?