USŁUGI

Znalezienie idealnej firmy consultingowej nie jest łatwe. GBC funkcjonuje na światowym rynku od 2004 roku i dysponuje zespołem wybitnych specjalistów różnych dziedzin, którzy czekają, aby pomóc Twojej firmie wypłynąć na szerokie wody.

Inżynieria i consulting

GBC – Global Business Consulting świadczy usługi inżynieryjne i consultingowe firmom reprezentującym różne gałęzie przemysłu, z naciskiem na przemysł naftowo-gazowy. Zapewniamy pełną obsługę od etapu planowania po realizację:

• Konsultacje biznesowe
• Konsultacje techniczne
• Konsultacje projektów
• Sektory: naftowo-gazowy, rafineryjny, badawczy, budowlany

Budowa

Świadczymy zaawansowane usługi budowlane. Asystujemy klientom od zaopatrzenia w sprzęt budowlany po przygotowanie terenu pod budowę.

Zaopatrzenie

GBC – Global Consulting Business zapewnia wysokiej jakości sprzęt dla przemysłu gazowego i naftowego na całym świecie. Nasza firma z siedzibą w Polsce utrzymuje doskonałe kontakty z najważniejszymi światowymi producentami, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom na całym świecie szybkie i profesjonalne wsparcie. Oferowany przez nas sprzęt posiada certyfikaty ISO i API i jest dostępny dla klientów na całym świecie, m. in. w Afryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i w Azji.

Nabiał

Oferujemy niezależne doradztwo producentom nabiału i przetwórcom mleka. Zapewniamy usługi z zakresu zarządzania projektem i budową zakładów mleczarskich, jak również konsultacje dostosowane do indywidualnych projektów w ramach branży mleczarskiej. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, a od ponad 30 lat działamy na rynkach zagranicznych.
Świadczymy usługi z zakresu zarządzania inwestycjami greenfield.

Szkolenia

GBC – Global Business Consulting świadczy usługi szkoleniowe, dzięki którym Twój personel będzie na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami. Możemy zorganizować szkolenie w siedzibie klienta lub za granicą, na terenie Instytutu. Mamy zakontraktowane usługi szkoleniowe na całym świecie, przede wszystkim w Afryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i w Azji.

Naszym celem jest wspieranie klientów w zdobywaniu najnowszej wiedzy i rozpoznawaniu zagrożeń, co można osiągnąć wyłącznie przez stworzenie sprawnego zespołu, dla którego warunkiem koniecznym jest profesjonalne szkolenie.

• Szkolenia z zakresu kontroli jakości
• Szkolenia BHP
• Szkolenia z zakresu zaopatrzenia i logistyki
• Szkolenia z zarządzania finansami
• Szkolenia z zarządzania projektami

Nasze usługi szkoleniowe nie ograniczają się do powyższych zagadnień. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać szkolenie dostosowane optymalnie do potrzeb Twojej firmy.

Siła robocza

Na dynamicznym, nieprzewidywalnym rynku konieczna jest umiejętność szybkiego reagowania. Aby zachować elastyczność, pracodawcy coraz częściej korzystają z pracowników kontraktowych. Wraz ze wzrostem tego typu zatrudnienia rosną wyzwania, takie jak zarządzanie kosztami, standaryzacja procesów i nadzór nad wydajnością.

Aby zachować kontrolę, organizacje zwracają się do firm oferujących usługi z zakresu zarządzania. GBC zapewnia wszechstronne, regionalne rozwiązania, które optymalizują zarządzanie personelem i poprawiają wydajność pracowników, procesów i technologii.

Świadczymy usługi w zakresie zatrudnienia czasowego, zarówno w kraju klienta, jak i w jego przedsięwzięciach zagranicznych. Zapewniamy pracowników kontraktowych o zróżnicowanych kompetencjach dostosowanych do potrzeb Twojego projektu. Nasza wykwalifikowana siła robocza pozwoli Ci stopniowo uniezależnić się od kosztownych rozwiązań outsourcingowych, a także nie martwić się terminami i etapami produkcji, poprawiając wydajność produkcji oraz zapobiegając wyczerpaniu zespołów projektowych.